Як економити на покупках в інтернеті? Як вивести гроші з 1 рубля? Як отримати кешбек замовляючи з телефону? Як його збільшити? Відповіді на всі питання знайдете в моєму відкликання на сервіс кешбек LetyShops.О всі секрети сайту ЛетіШопс. Вивела більше 90 000 рублів.

Всім привіт!
Сьогодні розповім Вам про дуже класному сервісі або сайті, який допомагає економити на покупках в інтернеті. Це кешбек сервіс LetyShops (ЛетіШопс).

Цікаво як зробити покупку в інтернеті вигідніше? Ну що ж, поїхали.

Хто - то може запитати, а що таке кешбек? Кешбек це% повертається за покупку.
Насправді подібних сервісів дуже багато, але мені більше всіх сподобався саме LetyShops, зручний інтерфейс, та й знаю що надійний, в минулому році його багато рекламували блогери.
Реєстрація:
Дуже проста і зрозуміла, щоб зареєструватися потрібно всього пару хвилин. Головне використовуйте пошту, до якої у Вас є доступ.
При реєстрації зараз вже не дають 200 рублів, як це було до 2016 рублів, зараз в якості бонусу дарують аккаунт Premium на 7 днів, який збільшує ставку кешбек на 30%. Втім і то теж дуже приємно. За перші 7 днів я оформила 4 замовлення, але з цього бонусу було три замовлення, так як в перший день я зробила покупку коли була акція подвійний кешбек на магазин і діє що - то одне, де ставка виходить вище.
Наприклад, ставка біля магазину 5%: по акції подвійний кешбек буде = 10%, а збільшення на 30% = 6,5%, отже діяти буде тільки подвійний кешбек акцією. І так з усіма бонусами і кодами, діє тільки одне.
Якщо ви після мого відкликання вирішите зареєструватися на сайті, то можете зробити мене трошки щасливішим зареєструвавшись на моє реферального посиланням (напишіть в повідомлення, і я Вам надішлю), а також отримаєте плюсик до карми і коди про які я розповім нижче Wink

У яких магазинах діє кешбек?
На момент написання (а не публікації) відкликання магазинів, де можна отримати кешбек понад 900. Кількість поступово зростає і це дуже радує. Зазвичай, щоб не шукати чи є в базі той чи інший магазин, я просто замовлю в потрібний мені магазин з додаток для браузера Гугл, мені або покаже повідомлення активувати кешбек, або немає і значить, що LetyShops не співпрацює з цим магазином.
І до речі, хочу зауважити, що коли сайт тільки з'явився в багатьох магазинах кешбек був менше, наприклад на Аліекспресс він був 3%, а зараз стандартний кешбек 5%, але і його можна збільшити, розповім про те як це зробити нижче. Знову ж це значить, що сайт росте, процвітає і нас це радує.
Також, якщо Ви хочете, щоб кешбек з'явився в інтернет-магазині, в якому в даний момент його немає, то можна написати про це наприклад збоку в чат, і вони розглянуть і спробують почати співпрацювати з цим магазином. Також запитують пошту і коли згода буде досягнуто і магазин додадуть, то Вам прийде повідомлення на пошту. Я пропонувала додати 2 магазини, але поки, на жаль, їх не додають. Хоча в другому випадку це була досить відома доставка піци Додо, що є в багатьох містах і було б корисно напевно не тільки мені.
А ще є постійні акції, де кешбек збільшується на 2, або просто стає вище:
Це реально! Потрібно всього лише зайти на сайт в телефоні і натиснути як зазвичай перехід на Аліекспресс, при цьому телефон запитає перейти через звичайний браузер або через додаток. Вибираємо додаток і купуємо потрібний товар. Але навіть якщо ви оформите покупку, але не оплатите з телефону, а після оформлення відразу ж зайдете з комп'ютера і оплатіть, то кешбек спокійно собі зарахується. Іноді так роблю, тому що оплачую з ВебМани, а на телефоні цей спосіб оплати вибрати не можна, але в додатку іноді ціна на деякі товари буває нижче, ніж з комп'ютера, тому так роблю.

Також коли переходите в магазин перший раз краще прочитайте перед цим інформацію, яка висвічується при переході з сайту, так як іноді потрібно написати в службу підтримки, щоб кешбек був зарахований. І також в деяких магазинах за 1 перехід можна здійснити тільки одне замовлення, так що будьте з цим уважніше. Але на Аліекспресс я спокійно через 1 перехід оформила 6 замовлень і все зарахували. Правда спочатку я нервувала, але вже за 15 хвилин після кожного замовлення прийшли всі повідомлення, що кешбек буде зарахований.
Щоб не мучитися з пошуком магазину, є функція додати магазин в обране, я туди додала магазини, в яких робила покупки з ЛетіШопс.


Також в правилах для отримання кешбек прописано, що бажано закрити всі вкладки, і щоб відкрита була тільки ЛетіШопс, і сторінка на яку ви перейшли через нього. І іноді не зараховують, коли ви вводите додаткові промокодом, які не вказані на сайті.

З промокодом я робила замовлення, знаходила його в інтернеті, а на сайті не перевіряла є він чи ні, але тоді у мене все пройшло відмінно і знижка по промокодом спрацювала і кешбек зарахувався, але можливо він був на сайті.

Промокодом можна знайти при переході через сайт:
Все зробили правильно, а кешбек не прийшов навіть через добу. Що робити? Писати в службу підтримки і прикріплювати скрін, де видно що ви зробили перехід в магазин і ваше замовлення в магазині. Адміністрація це розглядає і зазвичай в 99% нараховує цей кешбек Вам вже зі свого гаманця, адже їм важливі їхні користувачі. У мене так було і мені просто відразу прийшов кешбек на баланс і не потрібно було чекати підтвердження.
І до речі, про те де побачити переходи на сайти?
Цю функцію кілька сховали, що після того як випадково на неї натрапила, коли вона мені стала потрібна я забула де шукати. Так ось, знайдете ви її тут: вкладка Замовлення і фінанси, далі перейти по посиланню.
Також на підтримку можна писати по будь-яких питань, які Вас хвилюють, і протягом дня обов'язково відповідають, в будні дні дуже навіть оперативно.
А якщо у Вас питання який - то невеликий, то я пишу в онлайн чат, і в ньому відповідають протягом 5 хвилин. І дуже докладно і ввічливо. Один раз я задала таке питання, що сама заплуталася в ньому і оператор відповідав не зовсім мені зрозуміло і ми одне і теж кілька разів проговорювали, але все було чемно і на рівні.

Покупки нарешті то зроблені, і кешбек в режимі очікування, коли чекати їх на балансі?
У різних інтернет магазинах по - різному.
Наприклад, на Аліекспресс потрібно спочатку дочекатися товар, і тільки після підтвердження отримання, через 2 - 3 дні кешбек буде підтверджений і з'явиться на балансі. Також, я відкривала один раз суперечка, і ось від суми повернення% кешбек діючий на момент замовлення в цьому магазині був віднято.

У магазинах техніки діє інша система. І хоча товар отримуємо максимум протягом тижня, але кешбек підтверджується через місяць після покупки, щоб вони були впевнені, що ми не повернемо її назад.
Подивитися приблизний час зарахування кешбек можна, якщо у вкладці "Замовлення і фінанси" навести курсор на знак питання.
На сайті для постійних клієнтів є система бонусів, і досягнення певного статусу збільшують ставку кешбек. Так, наприклад, перший статус LetyBronze, який я вже отримала, на момент публікації відкликання, дозволяє збільшити на 10% свій кешбек, знову ж на прикладі Аліекспресс (найчастіше роблю замовлення саме там), було 5%, стало 5,5%.
Другий статус LetySilver збільшив кешбек до 6%. (Але у мене є код, який збільшив до 7%, тому поки цей статус для мене не актуальний).
Коли сайт тільки з'явився і розвивався, діяло безліч кодів, але на даний момент мені відомо всього два коду:
Щоб вивести гроші від 1 рубля і збільшити кешбек на 40% (діє до 1.07.2017)
Щоб збільшити кешбек в 2 рази.
Ось активувавши другий кешбек мене просто поглинув шопінг і за вечір я отримала кешбек більш ніж 800 рублів.

Виведення коштів:
Щоб вивести накопичені гроші з ЛетіШопс потрібно набрати мінімальну суму в 500 рублів. Але насправді це можна обійти за допомогою Лети - коду, який можна ввести і сума виводу стане можливою від 1 рубля.
Вивести гроші можна куди Вам зручно:

Процедура виведення грошей дуже проста, заходите у вкладку вивести гроші, набираєте суму, яку хочете вивести і вибираєте куди перевести. На пошту в цей час Вам приходить лист, що ви замовили висновок. Заявка розглядається від 1 до 3 днів.

У мене все швидко: вночі оформила заявку, вранці вже підтвердили і гроші відразу ж прийшли на гаманець, а один раз була тільки оформила заявку і через п'ять хвилин вже отримала гроші на карту!

На даний момент мої висновки:
Підсумок, кешбек сервіс або сайт LetyShops це прекрасна річ! Єдиний мінус, я збожеволіла тепер на замовлення в інтернеті, і стала купувати більше Laughing out loud Але зате я витрачаю менше, ніж в торгових центрах і частина грошей повертаю назад! Що може бути краще?
Багато інформації на офіційному сайті: https://letyshops.ru

--------------------------------------------------------------------------------------------------

СТАТТІ ПО-ТЕМІ ЛЕТЕШОПС:

Комментарии